Jednym ze sposobów na promocję sprzedawanych przez firmę produktów lub usług, jest udział w różnego rodzaju targach, konferencjach czy innych tematycznych wydarzeniach.

Namioty eventowe nadają się idealnie do tego, aby zaprezentować swoją ofertę zarówno w plenerze, jak i w halach czy innych obiektach. Możemy Państwu zaproponować ich wynajem w Warszawie oraz w pozostałych miejscowościach na terenie województwa mazowieckiego w atrakcyjnej cenie.

Z naszej oferty korzystają firmy prosperujące w różnych branżach. Dzięki szerokiemu wyborowi namiotów imprezowych klienci zyskują mobilne stoiska wystawowe z możliwością dowolnej konfiguracji powierzchni użytkowej. Każde z nich mogą dopracować indywidualnie pod względem wizualnym, praktycznym oraz technicznym.

Ponadto wszystkie konstrukcje dobrze zabezpieczają wystawców przed wszelkimi warunkami pogodowymi: deszczem, wiatrem czy upalnym słońcem oraz stwarzają komfortowe warunki do pracy. W razie potrzeby namiot wystawienniczy można dodatkowo wyposażyć w ogrzewanie czy klimatyzatory.

Dostępne w naszej ofercie modele nadają się do postawienia na dowolnej powierzchni. Ich montaż i demontaż przebiegają sprawnie, co znacznie ułatwia organizację stoiska. To usługi, które także świadczymy w ramach oferty wypożyczenia namiotu.

Z wynajmu można skorzystać jednorazowo lub nawiązać z nami długotrwałą współpracę. Zachęcamy do przejrzenia wszystkich proponowanych modeli, jakie mamy w asortymencie firmy.

Znajdujące się w naszej wypożyczalni namioty imprezowe są doskonałym wyborem nie tylko na targi, ale i plenerowe stoiska promocyjne, czy do prezentacji aut, motocykli, bądź innych pojazdów. Dodatkowo wynajmujemy także meble, które mogą okazać się przydatne podczas budowy takiego stoiska.

Dlaczego warto zdecydować się na wypożyczenie namiotu? To praktyczne i stosunkowo niedrogie rozwiązanie biznesowe, doskonale nadające się do reklamy marki podczas różnych wydarzeń promocyjnych. Modele, które proponujemy, są estetycznie wykończone i prezentują się elegancko. Ich stylowy wygląd będzie spójny z wizerunkiem niejednej marki!