Proponujemy wynajem namiotów na imprezy takie jak m.in. Pierwsza Komunia Święta. To wyjątkowe wydarzenie w życiu niejednego dziecka i rodziców.

Tradycją jest, że po uroczystości kościelnej większe grono rodzinne spotyka się na poczęstunku. Można zorganizować go w otoczeniu natury, decydując się na wypożyczenie namiotu w naszej firmie. Oferujemy konstrukcje, które mogą pomieścić nawet do ok. 90 osób. Dostarczamy je na różnego rodzaju imprezy na terenie Warszawy oraz okolic.

Pomagamy w dopasowaniu ich pod względem wielkości do liczby zaproszonych gości oraz niezbędnego umeblowania. To ostatnie również możemy zaproponować – wynajmujemy stoły pokryte białymi pokrowcami oraz krzesła. Ponadto nasza wypożyczalnia namiotów zapewnia transport oraz zamontowanie i zdemontowanie wszystkich dostępnych w ofercie modeli.

Organizacja komunii w plenerze staje się coraz popularniejszą formą i często jest mniejszym wydatkiem od uroczystości zaplanowanej w lokalu. Zazwyczaj sprzyjają także warunki atmosferyczne, a najmłodsi uczestnicy spotkania rodzinnego mogą pobawić się na świeżym powietrzu.

Każdy wypożyczony od nas namiot jest konstrukcją stabilną, która zapewni ochronę zaproszonym gościom przy różnej aurze. Zarówno dach, jak i ściany prezentują się niezwykle estetycznie, a wykonane są z solidnych materiałów, odpornych na działanie silnych promieni słonecznych, porywistego wiatru czy obfitego deszczu.

Jeśli szukają Państwo sprawdzonej wypożyczalni namiotów na imprezę komunijną, zachęcamy do skorzystania z naszej kompleksowej oferty wynajmu!