Poszukujesz nietypowego zadaszenia, które świetnie sprawdzi się podczas różnego rodzaju imprez masowych? Jeśli tak, to doskonałym rozwiązaniem są namioty gwiazda produkcji firmy Mitko. Stworzono je z uwzględnieniem wyjątkowo solidnej konstrukcji z dobrej gatunkowo tkaniny poliestrowej, co gwarantuje dużą odporność na uszkodzenia, a także niekorzystny wpływ wody czy silnego promieniowania UV. Dzięki temu Twój plenerowy event odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne. Nasze jednomasztowe namioty gwiazdy mają średnicę 12 metrów, dzięki czemu są w stanie pomieścić nawet kilkadziesiąt osób.

Oryginalne zadaszenie plenerowe na imprezy

Jednym z ciekawych rozwiązań na imprezy, spotkania, grillowania i inne wyjątkowe okazje jest nowoczesny namiot typu gwiazda. To wyjątkowe zadaszenie plenerowe oparte na potężnych, stalowych masztach i nieprzemakalnym dachu, który przyciąga uwagę designerskim kształtem. Taka propozycja urozmaici każdy teren, nadając mu ciekawego wizualnie akcentu. Decydując się na namioty gwiazdy, zyskasz przestrzeń osłoniętą przed deszczem, a jednocześnie ogromną powierzchnię reklamową. W zależności od potrzeb możesz umieścić na nich dowolny, odporny na ścieranie nadruk. Co więcej, wyróżnia je system modułowego składania, zapewniający łatwy i błyskawiczny montaż oraz bezproblemowe przechowywanie i transport w dowolne miejsce.

Stwórz klimatyczne miejsce na świeżym powietrzu!

Niewątpliwą zaletą naszych namiotów typu gwiazdy jest możliwość aranżacji na wiele, zróżnicowanych sposobów, dzięki czemu dostosujesz je do potrzeb. Wystarczy dobrać do nich odpowiednie oświetlenie, takie jak reflektory czy listwy ledowe, aby stworzyć klimatyczny nastrój na dowolnym terenie. Aktualnie mamy do zaoferowania propozycje w licznych kolorach do wyboru z opcją personalizowanego nadruku. Poza konstrukcją wraz z dachem otrzymasz również wszystkie niezbędne elementy montażowe oraz skompletujesz różnego typu ściany do swojego namiotu.