Proponowane przez nas namioty eventowe znakomicie nadają się do celów promocyjnych. Można je ustawiać pojedynczo, bądź zestawiać ze sobą, tworząc w ten sposób dużą powierzchnię zadaszoną.

Nasze lekkie, mobilne namioty, których wynajem oferujemy, pozwalają na zorganizowanie imprezy bez konieczności godzenia się na kompromisy, które bywają konieczne podczas korzystania ze stałych konstrukcji. Sprawdzają się w przypadku uroczystych gal i bankietów, jak również targów, wystaw, konferencji, szkoleń oraz pikników. Na życzenie klientów możemy rozstawić namioty eventowe, których wypożyczaniem się zajmujemy, w dowolnie wybranym przez nich miejscu nie tylko na terenie Warszawy, ale całego województwa mazowieckiego. A po zakończeniu imprezy sprawnie przeprowadzić ich
demontaż.

Namioty eventowe – zalety konstrukcji

W naszej firmie dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić klientom najwyższy poziom satysfakcji z poziomu świadczonych na ich rzecz usług. Dlatego proponujemy im wynajem i wypożyczenie namiotów eventowych, które wyróżniają się atrakcyjnym designem oraz solidną konstrukcją.

Oferowane przez nas modele zostały wyprodukowane z wytrzymałej, odpornej na wodę i ogień tkaniny. Świetnie sprawdzają się one w roli nośnika przekazu reklamowego. Ich powierzchnia zachowuje nienaganny wygląd nawet wówczas, gdy jest długotrwale narażona na oddziaływanie promieniowania ultrafioletowego.

Udostępniane przez naszą firmę z Warszawy namioty eventowe są lekkie i mobilne. Wyróżnia je także łatwość montażu i demontażu. Poszczególne artykuły różnią się między sobą wielkością oraz kolorystyką. Można im nadać pożądany kształt przy wykorzystaniu specjalnej dmuchawy. Jeśli interesuje Państwa wynajem i wypożyczenie takich konstrukcji, jak eventowe namioty, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Namioty 3 x 3m

Namioty eventowe 3 x 3m

Namioty 3 x 6m (białe i czarne)

Namioty eventowe 3 x 6m

Namioty 5 x 5m

Namioty eventowe 5 x 5m

Namioty 4 x 4m

Namioty eventowe 4 x 4m