Wyposażenie

Krzesła

Jeśli chcą Państwo urządzić imprezę plenerową w Warszawie oraz w woj. mazowieckim, w którymś z naszych namiotów eventowych, zachęcamy do zapoznania się dodatkową ofertą. Możemy Państwu zaproponować zestaw krzeseł i stołów wraz z poszewkami, które odpowiednio ozdobią wnętrza namiotów weselnych lub użyczonych na inne uroczystości. Poszewki są białe i wykonane z ekologicznego materiału.

Ławki

Impreza w namiocie eventowym nie będzie udana bez komfortowych ław lub ławek cateringowych dla gości. W naszej ofercie znajdują się eleganckie ławki i stoły, które idealnie sprawdzą się na piknikach czy innych wydarzeniach organizowanych na świeżym powietrzu. Ramy ławek wykonane są z rurek ze stali nierdzewnej malowanej proszkowo. Są zabezpieczone przez korozją. Zapewnią estetyczne umeblowanie wnętrza namiotu. Do kontaktu zachęcamy klientów z Warszawy i z całego województwa mazowieckiego.

 

W naszej ofercie posiadamy również :

  • zastawy stołowe
  • obrusy

Podłoga

W naszej ofercie znajdą państwo także podłogę , na której mogą państwo postawić swoją imprezę. Są to plastikowe bloczki idealnie sprawujące się w plenerze.
4 bloczki = 1m2

Ławy biesiadne

wymiary 220×50

dostępność – 30 kompletów

Krzesła

dostępność – 800 szt.

Girlandy świetlne

wypożyczamy w odcinkach o długości 10 m, po 20 żarówek na każdym.

Girlandy są odporne na warunki atmosferyczne. Można je stosować zarówno w niskich temperaturach, przy dużej wilgotności powietrza jak i podczas upałów. Każda girlanda ogrodowa wyposażona jest w solidne uszczelnienie a przekrój kabla dostosowany jest do łączenia girland szeregowo, dzięki czemu możemy uzyskać aż 100 mb dekoracji LED na jednym zasilaniu.

Dostępność – 300 m