Wyposażenie

Krzesła

Jeśli chcą Państwo urządzić imprezę plenerową w Warszawie oraz w woj. mazowieckim, w którymś z naszych namiotów eventowych, zachęcamy do zapoznania się dodatkową ofertą. Możemy Państwu zaproponować zestaw krzeseł i stołów wraz z poszewkami, które odpowiednio ozdobią wnętrza namiotów weselnych lub użyczonych na inne uroczystości. Poszewki są białe i wykonane z ekologicznego materiału.

Ławki

Impreza w namiocie eventowym nie będzie udana bez komfortowych ław lub ławek cateringowych dla gości. W naszej ofercie znajdują się eleganckie ławki i stoły, które idealnie sprawdzą się na piknikach czy innych wydarzeniach organizowanych na świeżym powietrzu. Ramy ławek wykonane są z rurek ze stali nierdzewnej malowanej proszkowo. Są zabezpieczone przez korozją. Zapewnią estetyczne umeblowanie wnętrza namiotu. Do kontaktu zachęcamy klientów z Warszawy i z całego województwa mazowieckiego.

 

W naszej ofercie posiadamy również :

  • zastawy stołowe
  • obrusy

Podłoga

W naszej ofercie znajdą państwo także podłogę , na której mogą państwo postawić swoją imprezę. Są to plastikowe bloczki idealnie sprawujące się w plenerze.
4 bloczki = 1m2