O Firmie

Na rynku działamy od 2010 roku, dzięki temu posiadamy kilkuletnie doświadczenie w tego typu imprezach.

Wynajem namiotów imprezowych – Warszawa

Jesteśmy firmą z 6-letnim doświadczeniem w branży wynajmu namiotów imprezowych. Tych kilka lat pozwoliło nam zrozumieć oczekiwania naszych klientów, w związku z czym obecna oferta przedsiębiorstwa obejmuje wszystko to, co będzie potrzebne, by urządzić udaną imprezę plenerową z namiotem.

Sprawdzona wypożyczalnia namiotów

Nasza wypożyczalnia namiotów proponuje tylko wysokiej klasy produkty. Posiadamy namioty w różnych kształtach i wymiarach. Wyróżniają się one rzetelnym wykonaniem oraz atrakcyjnym wyglądem, dzięki czemu sprawdzają się jako rozwiązania na każdą okazję. Kompleksowy charakter naszych usług oraz bogata i urozmaicona oferta to powody, dla których na współpracę z naszą firmą zdecydowało się wielu klientów mieszkających, bądź działających w Warszawie oraz wielu innych zakątkach województwa mazowieckiego.

Jako wypożyczalnia namiotów z Warszawy najczęściej zajmujemy się wykonywaniem zleceń na terenie stolicy, jednakże do kontaktu zachęcamy również klientów z całego województwa mazowieckiego. Nasz cel to Państwa zadowolenie, dlatego zawsze staramy się sprostać Państwa indywidualnym oczekiwaniom – służymy radą w zakresie wyboru namiotów weselnych czy imprezowych oraz cenimy sobie terminowość. Mogą Państwo liczyć na transport (gratis na terenie Warszawy), fachowy montaż oraz demontaż wykonywany przez naszą ekipę. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych usług!