Namioty weselne

Ślub to wyjątkowa uroczystość, a zorganizowanie go w plenerze może nadać jeszcze bardziej romantycznej oprawy całemu wydarzeniu. Wesele w namiocie w otoczeniu natury jest gwarancją wielu niepowtarzalnych wrażeń. Wypożyczenie go jest idealną opcją dla tych, którzy marzą o nietuzinkowej ceremonii zaślubin, a zarazem atrakcją dla zaproszonych osób.

Nie trzeba się także ograniczać w zakresie liczby gości. Jesteśmy w stanie dopasować nasze namioty weselne do potrzeb i oczekiwań Młodej Pary. Zapewniamy szeroki wybór modeli o atrakcyjnym wyglądzie, różniących się nie tylko wymiarami, ale i kształtem oraz różnymi praktycznymi rozwiązaniami. To konstrukcje, które szybko i łatwo można rozstawić w dowolnym miejscu. Pomieszczą także niezbędne umeblowanie podczas takiej uroczystości – m.in. ławy, stoły, podest, które możemy także wypożyczyć oraz sprzęt.

Organizując wesele w plenerze, trzeba liczyć się z różną pogodą. Nasze namioty są niezawodne w każdych warunkach atmosferycznych i zapewniają bezpieczną uroczystość na świeżym powietrzu! Wszystkie konstrukcje, które oferujemy na wynajemsą stabilne i wykonane z mocnych materiałów. Dzięki temu są w stanie zapewnić uczestnikom imprezy ślubnej właściwą ochronę przed niekorzystnymi czynnikami pogodowymi – od nadmiernego nasłonecznienia po silny wiatr.

Oferowany przez nas wynajem namiotów weselnych to usługa, jaką świadczymy już od kilku lat. Wiemy, jak wiele stresu wiąże się z organizacją ślubu i ile spraw jest do załatwienia. Dlatego chętnie doradzamy w zakresie wyboru odpowiedniego modelu. Będzie on z pewnością doskonałym tłem, a zarazem estetycznym dodatkiem do oprawy całej ceremonii.

W ramach wypożyczenia namiotu oferujemy także jego transport, który jest bezpłatny na terenie Warszawyoraz profesjonalny montaż i demontaż. Jeśli planują Państwo organizację wesela w scenerii plenerowej na terenie województwa mazowieckiego, zapraszamy do kontaktu i jak najszybszego zarezerwowania terminu wynajmu!